ОТВОРЕНА ПЕТА СПОРТСКО РЕКРЕАТИВНА МАНИФЕСТАЦИЈА ПЕНЗИОНЕРА БЕОГРАДА која се одржава и као МЕМОРИЈАЛ ВАСИЛИЈА БЕЛОБРКОВИЋА, једног од оснивача ПТДС и покретања ОЛИМПИЈАДЕ СПОРТА, ЗДРАВЉА И КУЛТУРЕ ТРЕЋЕГ ДОБА
Спортски центар „Олимп“ и Општина Звездара дочекали су данас 250 такмичара и њихове навијаче из пензионерских организација општина у оквиру ГОП-а Београда, који су узели учешћа у такмичењима, али и у навијању, у 5 традиционалних пензионерских дисциплина: штафетном брзом ходању, фудбалу (шутирањем на мини гол), кошарци (слободним бацањима), пикаду и шаху. Овај спортски догађај отворио је директор ПИО фонда Реља Огњановић, а догађају су присуствовали челници Општине Звездара, председник Општине Михајло Досковић, председница Скупштине општине Невена Максимовић, као и председник ИО Банке Пошштанска штедионица Бојан Кекић и председник Савеза пензионера Србије Андрија Савић. Специјални извештач FCB профила „ПТДС“ и „РАМОНДА“ Милан Ћирковић послао је осим извештаја и фотографије и резултате завршених такмичења. Браво за организаторе, учеснике и навијаче!



